Den stærke opbakning på udebane har været tydelig gennem hele sæsonen og ComeOn.com har valgt at det skal belønnes.
I samarbejde med ComeOn sænker vi prisen på de sidste fire udekampe, så endnu flere får mulighed for at være med, når det gælder.
Allerede til den kommende udebanetur til Odense betyder det, at du kan komme med fanbusserne og få billet til kampen for kun 150 kroner. Samtidig slipper du for parkeringsbøvl og logistik og kan i stedet fokusere på at få en hyggelig dag i fællesskabets tegn.
Som en ekstra gestus giver ComeOn også en mindre gave til alle deltagere over 18 år, der rejser med fanbusserne.
Vi glæder os til endnu en stærk opbakning på de sidste udebaneture, hvor vi sammen jagter de afgørende point i sæsonens afslutning.
Køb plads i busserne her: fcf.eventii.dk

